Get Adobe Flash player

Телефонний мінер паралізував рух мостами у Чернігові. ВІДЕО

Вчора близько 7 вечора на до поліції зателефонував невідомий і повідомив про замінування моста в обласному центрі. Якого саме – анонім не сказав. Тому правоохоронці і рятувальники почали перевіряти всі: автомобільний, пішохідний, залізничний, та невеличкі мости через Стрижень.

 

Через на в’їзді до Чернігова з боку Києва утворився затор. Вибухівку, зрештою, не знайшли.

 

Сергій Бриль, начальник СЗГ ГУНП в області:  «Відразу ж відповідні служби були підняті по тривозі, виїхала вибухо-технічна служба. Всі мости в місті Чернігові були перевірені.

В подальшому працювали оперативні служби і працівники СБУ. Вдалося вирахувати і затримати в порядку статті 208 кримінально-процесуального кодексу України, людину, яка надала хибну інформацію».

 

Чоловіка, що ніби то замінував мости у Чернігові, затримали того ж дня. Поліцейські спільно з працівниками СБУ вирахували його за кілька годин. Псевдо-мінером виявився раніше судимий житель Чернігівського району. Навіщо він це зробив — тепер відповідатиме у суді.

 

«Поліцією відкрито кримінальне провадження за статтею 259 Кримінального кодексу України. Ця стаття передбачає терміни ув’язнення до 6 років позбавлення волі. А саме це стаття – «Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей», — розповідає Сергій Бриль.

Передачі


ПогодаКурси валют