Get Adobe Flash player

Підозрюваному у вбивстві лосів на Чернігівщині залишили вирок у силі. ВІДЕО

Олег Гармаш повинен заплатити 60 тисяч гривень: Апеляційний суд області сьогодні, 27 грудня, залишив у силі вирок Ніжинського міськрайонного суду у справі браконьєра, який у січні цього року вбив родину лосів на Чернігівщині.

До судової зали Олег Гармаш прийшов одразу з двома адвокатами. Пояснив це тим, що двоє захисників допоможуть краще відстояти його інтереси у суді. Розгляд справи про розстріл родини лосів у Ніжинському районі мав відбутись ще минулого тижня та його перенесли на 27 грудня. На цей раз слуханню справи у суді нічого не завадило.

В кінці січня цього року у Ніжинському районі бракон’єри по-звірячому розстріляли родину лосів, в тому числі й вагітну самицю. У квітні правоохоронці встановили особу браконьєра: ним виявився мешканець села ГАлиця Олег Гармаш. Свідки зазначили, що мисливець, якого помітили на місті злочину, за статурою був схожий на підозрюваного. Під час обшуку у будинку Олега Гармаша виявили чек на купівлю набоїв, а також бойову гранату.

Ніжинський районний суд визнав чоловіка винним і ухвалив рішення про стягнення штрафу у розмірі 60 тисяч гривень. Після тієї трагедії в Україні було введено мораторій на відстріл лосів на 25 років, проте діяв він не більше півроку. Олег Гармаш своєї провини у вчиненні злочину не визнає і подав апеляційну скаргу.

«Я не причетний. Я не маю ніякого відношення до цієї справи. У мене не має ні рушниці, ні набоїв. У той день я займався підготовкою дня народження тещі. я там не був», — розповів Гармаш.

Під час повторного розгляду справи у Олега Гармаша з’явився не лише другий адвокат, а й знайшлись свідки, які наполягають на моральному аспекті: мовляв, чоловік не міг підняти руку на лосів. Апеляційний суд свідків обвинуваченого вислухав і постановив: скаргу Гармаша відхилити і залишити рішення районного суду без змін.
Сам обвинувачений не вважає себе винним і збирається судитися далі.

Поки йшло засідання під стінами апеляційного суду екозахисники та активісти Чернігівщини влаштували коридор ганьби, тримаючи у руках плакати з вимогами покарати браконьєрів.

Передачі


ПогодаКурси валют