Get Adobe Flash player

4 виклики поліції і традиційні порушення: на Чернігівщині вибори в 4 ОТГ


Окрім складних погодних умов, які заважали виборчому процесу переважно на Городнянщині, на деяких дільницях було відсутнє опалення приміщень та мобільний зв’язок. У головному управлінні Нацполіції в області кажуть про 4 виклики, пов’язані з порушеннями.
Сергій Бриль, начальник СК ГУНП в області: «У нас було 4 виклики поліції, пов’язані з порушеннями виборчого процесу. Загалом особливих порушень громадського порядку не було»
Порушень було не більше і не менше, ніж зазвичай, і вони були традиційними, кажуть і в громадянській мережі «ОПОРА» — її представники сьогодні спостерігали за ходом виборів в ОТГ.
Наталія Висіканець, координатор ГМ ОПОРА: «Приходили люди голосувати без паспорта, але їх звичайно відправляли за документами, вони не голосували. Позалишались агітаційні матеріали в день виборів, листівки. Те що по зверненню до поліції, це в Линовиці- там жінка ставила на якісь листочки якісь печатки. І що мене особисто здивувало – більше 300 спостерігачів від РПЛ на 14 округів з кількістю 2 767 виборців»

Передачі


ПогодаКурси валют