Get Adobe Flash player

Коли у Чернігові запровадять електронний квиток у тролейбусах та чи зникнуть кондуктори (відео)

Електронні квитки в електротранспорті. Розрахунок за проїзд у тролейбусах Чернігова стане автоматизованим. Коли запрацює система та чи зникнуть з тролейбусів кондуктори – у наступному сюжеті.
На конкурсі були представлені два учасники — консорціуми «АСТЕК» та «Чернігівська транспортна компанія». Попередньо комісія розіслала їм рекомендації стосовно наданих пропозицій. Зокрема йшлося про необхідну кількість карток та валідаторів у тролейбусі, обладнання місць продажу. Конкурсанти на рекомендації відреагували в цілому позитивно і вже, відштовхуючись від цього, комісія обрала переможця.
Основним критерієм для учасників ще на старті конкурсу була наявність досвіду реалізації проекту автоматизованої оплати. Компанія-переможець успішно впровадила систему електронного квитка у Тернополі та Житомирі, до того ж, представила належний рівень якості програмного забезпечення.
Олег Терлецький, представник консорціуму «Чернігівська транспортна компанія», Symbol Systems: «Ми запропонували найбільш технічно розвинену систему, досвід у нас великий. ми є партнерами і платіжних систем. нашим найближчим партнером є віза, працюємо із банками. вважаю, наша найбільша перевага — найбільш просунутий продукт».
При обранні переможця, комісія керувалася й прогнозованими фінансовими перевагами.
Руслан Ємець, начальник комерційної служби ЧТУ,
голова конкурсної комісії: «Сегодня мы определили победителя из двух конкурсантов. Основной критерий был — это процент выручки, который предприятие желает оставлять у себя. Это 7% у одного предприятия, 8% у другого. То есть, это основной критерий выбора».
Остаточно впровадження електронного квитка так чи інакше витіснить кондукторів із роботи. Та в тролейбусному управлінні зазначають: це станеться не так скоро.
Руслан Ємець, начальник комерційної служби ЧТУ,
голова конкурсної комісії: «В течении следующего года они не исчезнут. последующие несколько лет кондуктора будут не только собирать выручку, но и привыкать к новой системе оплаты».
Система електронних квитків в електротранспорті Чернігова має бути впроваджена до жовтня наступного року. Валідаторами обладнають усі робочі тролейбуси відповідно до кількості дверей, забезпечать мінімум 50 місць для придбання транспортних карт. До запуску системи цих карт мають виготовити 25 тисяч.

Передачі


ПогодаКурси валют