Get Adobe Flash player

Дефлімпієць Олексій Коломієць отримуватиме стипендію Президента (відео)

 

Срібний призер з плавання, учасник XXIII літніх Дефлімпійських ігор 2017 року Олексій Коломієць отримуватиме стипендію Президента України.  12 тисяч гривень щомісяця дозволять присвятити себе тренуванням і втілити заповітну мрію спортсмена — завоювати золоту медаль на Олімпіаді. З майбутнім чемпіоном спілкувалися наші кореспонденти.

Чернігівський спортсмен влітку в Туреччині   виборов  3 срібних та 1 бронзову медалі. В особистому заліку  на спринтерській дистанції 50 метрів брасом до «золота» йому не вистачило 14 сотих секунди.

Олексій Коломієць, призер XXIII літніх Дефлімпійських ігор: «4 медалі на Олімпіаді — гарний результат, я задоволений собою, але моя мрія — потрапити ще раз на Олімпіаду і завоювати золото і побачити-почути Гімн України».

4 роки тому Олексій потрапив до Дмитра Гунька, тренера з плавання. Довелось змінювати техніку, звикати до навантажень і терпляче виконувати всі вказівки.

Дмитро Гунько, заслужений тренер України з плавання: «Коли я  вперше його побачив, я схопився за голову і думав що з ним робити? Бо пливе не технічно, пливе не так, як треба».

Дмитро каже, що глухих людей мало, а глухих спортсменів  ще менше. Тож доводиться «робити» чемпіонів з тих, хто приходить до нього сам. Головний критерій відбору — «якщо горять очі».

Дмитро Гунько: «Мотивую я високими результатами, мотивую тим, що чемпіони мають матеріальні блага, мають нагороди від Президента і мають виїзджвти на відпочинок куди вони хочуть».

Олексій Коломієць наступного року отримуватиме стипендію Президента України. 12 тисяч гривень щомісяця дозволять йому покинути роботу і присвятити себе тренуванням: їх він має 13 на тиждень і за цей час пропливає до 100 км. Лише так він зможе досягти мети і стати олімпійським чемпіоном.  А поки що йде підготовка до Чемпіонату України серед глухих спортсменів та Чемпіонату Європи в Польщі.

Передачі


ПогодаКурси валют