Get Adobe Flash player

Військових будуть судити військові суди (відео)

 

Почують кожного: поскаржитися на дії командирів може кожен військовослужбовець по «телефону довіри».  Керівництво оперативного командування «Північ» переконує: вирішать усі проблеми, з якими звертаються військові. А в найближчому майбутньому планують створити і військові суди. Як це вплине на життя бійців  — подробиці далі у сюжеті.

Нажаль, статутний порядок є далеко не в кожній військовій частині, констатують військові. Але певна робота проводиться. В рамках проекту «Я маю право» створено телефони довіри для військовослужбовців. Усі неправомірні дії офіцерів щодо підлеглих тепер можуть бути почутими та вирішеними.

Але у сучасному правосудді є величезна прогалина — оцінюють дії військовослужбовців цивільні суди. У воєнні часи виникає багато протиріч між командуванням та військовими стосовно законності наказів та дій. І тут виникає необхідність створення профільних військових судів. Такий законопроект вже створений та чекає на розгляд Верховною Радою.

Створення військового суду допоможе позбавитися упередженного ставлення до дій армії, і кожен службовець почуватиме себе захищеним у правовому полі, вважають в оперативному командуванні «Північ».

Поки-що чітка структура військового судочинства не відома, але згідно із законопроектом планується створити гарнізонні суди та головний у Києві.

Передачі


ПогодаКурси валют