Get Adobe Flash player

У чернігівських тролейбусах містян заряджають святковим настроєм (відео)

Колядки, щедрівки, українська та світова класика новорічних композицій із 19 грудня лунають у тролейбусах Чернігова. Музичний контент – різноманітний, але перевагу надали саме українським пісням. Цей крок зініціювали у міській раді, а в тролейбусному управлінні ідею підтримали. Тим паче, технічні можливості дозволяють її реалізувати.
Микита Вікторов, речник КП «ЧТУ»: «Ініціатива пішла від мерії, тобто в загальному списку підготовки до Новорічних свят з’явилась, крім усіх інших заходів, пропозиція звучання саме новорічної музики у громадському транспорті. До нас надійшов цей лист, ми вивчили таку можливість. Дійсно у нас є 15 нових тролейбусів «Барвінок» у яких із заводу встановлений автоінформатор, який автоматично оголошує зупинки і туди можна додати саме новорічні композиції».
Загалом представлено 22 мелодії, які, за час руху за маршрутом, не повторюються двічі. Репертуар підбирали спокійний та ненав’язливий, аби не заважав працювати кондуктору.
Ніна Скиба, кондуктор тролейбусу №11: «Не обращаю внимания. С одной стороны, оно даже лучше. Чем кричат и ругаются, пусть лучше музыка будет».
А от водій музику не чує зовсім, тож його робочий процес не ускладнений зайвим шумом.
Валентин Бадаєв, водій тролейбусу №11: «Не думаю, что мне это понравится, потому что движение требует от меня максимальной концентрации. И не до музыки, честно говоря. Сложные погодные условия – не то время».
Містяни музичну ініціативу вже оцінили. Зазначають, настрій таки підіймає.
Скільки музика гратиме в тролейбусах, наразі ще не вирішили. Орієнтовно в ЧТУ планують перейти на звичайний режим роботи або після Старого Нового року, або після Водохреща.

 

Передачі


ПогодаКурси валют