Get Adobe Flash player

У Чернігові почала працювати резиденція Дідуся (відео)

Написати листа Святому Миколаю та отримати особисто від нього відповідь відсьогодні зможуть малі чернігівці. В міському палаці культури відкрилась резиденція Казкового Дідуся – з ялинкою, каміном і чарівною скринькою.

Казковий Дідусь: «Вітаю вас всіх у своїй резиденції! Бачите,  ось у мене тут є гарний дім, кріпкий…»

А ще – камін, щоб не мерзли руки у дідуся, новорічна ялинка і чарівна скринька для листів із дитячими побажаннями. Охочих посидіти в дідуся на колінах і замовити подарунки на Новий рік багато. Тому працює він з помічницею.

Помічниця Казкового Дідуся: «Я буду допомагати Святому Миколаю приймати листи від діток, побажання їх, що вони хочуть отримати на Новий Рік, відповідати. Роботи дуже багато в нього. Вітати малят наших, гратися з ними».

Прізвища дітей вносять до «Книги чарівних бажань». Дідусь обіцяє відповісти кожній дитині особисто. Лист-відповідь має надійти під  Новий Рік. Дана святкова послуга безкоштовна.

Ірина Должикова, директор Чернігівського міського палацу культури: «Мама прийде, заповнить анкету, в якій відповідатиме на ряд питань про свою дитину. Згідно з цією анкетою, ми знатимемо: який вік дитини, чим вона захоплюється, як звати…»

Так Дідусь зможе особисто відповісти кожній дитині. Батьки в захваті від такої ініціативи. На першу зустріч з Миколаєм, прийшли одразу з дітьми. Малі робили селфі з Дідусем і розповідали про свої мрії.

Владислав Яворський: «Я дуже хотів би собі футбольні бутси, щоби ганяти літом в футбол».

Марія Мироненко: «Ти впродовж року слухала маму, тата, бабусю?- Слухалась – Що ти хочеш за подарунок? – Фею – Машенька хоче фею».

Тетяна Сотникова, мати: «Це дуже чудово, для дітей досі це свято чарівне, це дає натхнення і наснагу чекати такі свята».

Казковий Дідусь разом із помічницею щодня «чергуватимуть» у міському палаці культури до 29 грудня.

 

Передачі


ПогодаКурси валют