Get Adobe Flash player

Миколай-волонтер прийшов до дітей, батьки яких загинули в АТО (відео)

 

«Коли він приходить, тато зникає — мабуть, боїться його» — є такий жарт  про святого Миколая. Тата Поліни Бруй із Чернігова теж не було вдома, коли святий Миколай приніс  їй подарунки. У 2014 він не побоявся піти в АТО,  — тоді вона ще й назви такої не мала. Цьогоріч волонтери замість тата прийшли до дітей, батьки яких загинули в АТО.

Cвятий Миколай: «Полінко, це солоденьке — віддаси мамусі, а вона тобі буде видавати. Ось тобі Гаррі Поттер. Прянички бери».

Мішок святому Миколаю допомогали зібрати волонтерські організації Чернігова, просто небайдужі люди і навіть бійці, які зараз в АТО — хтось передавав гроші, а хтось подарунки. Курсанти Академії Державної пенітенціарної служби розмалювали прянички і вдягли крила янголів.

Cвятий Миколай: «У кого нема батька, ми приходимо в сім’ю. Перед тим наші волонтери продзвонили всіх, спитали хто що хоче, Миколай все взяв на олівчик і реалізував хто що просить — треба Гаррі Поттер, значить, буде Гаррі Поттер, яка частина треба, та і буде».

Полінин тато загинув, рятуючи важкопораненого побратима, три з половиною роки тому. За цей час дівчинка навчилась знаходити його фотографію на стенді загиблих учасників АТО, пішла на тхеквондо і захотіла собаку.

У маршрутному листі святого Миколая 20 таких сімей з маленькими дітками, які ще вірять в диво.

 

Передачі


ПогодаКурси валют