Get Adobe Flash player

Святий Миколай вже побував у обласній дитячій лікарні (відео)

Новий телефон, цукерки та скоріше одужати – таких подарунків чекають від Святого Миколая пацієнти обласної дитячої лікарні. Щороку тих, хто зустрічає свято не вдома, а на лікарняному ліжку, вітають освітяни та студенти. Влаштовують концерт, ігри, дарують книжки та солодощі – щоб одужувати було веселіше.
Святий Миколай завітав до діток, які зустрічають свято не вдома, а в лікарні. Меншим подарунки тихенько кладе під подушку, дорослішим солодкі пакуночки вручає разом з помічниками особисто.
Ці дітки лежать у педіатричному відділенні обласної дитячої лікарні. Подарунки принесли й онкохворим діткам, вони у закритому відділені, куди з камерою не можна. Чимало дітлахів зібралося в актовому залі. Чекають на Святого Миколая, розказують, що б хотіли отримати. Те, що святкують в лікарні, впливає і на вибір подарунка.
Вітати дітей в лікарні вже стало доброю традицією для освітян. Щороку вони приходять до маленьких пацієнтів з подарунками.
Анатолій Заліський, ректор обласного інститут післядипломної педагогічної освіти: «Це і солодощі, література дитяча, це і фрукти. Ми оголошуємо про цю акцію, збираємо подарунки і в цей день приходимо привітати діток в обласну лікарню».
Розважальну програму дітям влаштували студенти педагогічного університету. Анастасія розповідає, раніше працювала з дітьми, у концерті беруть участь її вихованці. Долучитися до свята всі одразу погодилися.
Анастасія, студентка Національного університету «Чернігівський колегіум»: «Я считаю, что это очень важно, позитивные эмоции способствуют выздоровлению. Люди, которые улыбаются, веселятся, быстрее выздоравливают и чувствуют себя намного лучше».
Артем у ролі Фіксика веде програму, влаштовує конкурси та ігри. Для майбутнього педагога це не перша благодійна акція, їздить разом з іншими студентами до дитячих будинків.
Артем, студент Національного університету «Чернігівський колегіум»: «Для меня это очень важно, потому что некоторые дети, для которых мы организовываем, родители это делают, а для этих может кто-то не успевает, или не хочет, или не может. И таким детям нужен этот праздник для того, чтобы они всегда улыбались».
Дітлахи радіють, танцюють разом з артистами. Після свята знову повертатимуться до палат. У кожного – подарунок від Миколая, тож одужувати буде трошки веселіше.

 

Передачі


ПогодаКурси валют