Get Adobe Flash player

У Чернігові відбувся чемпіонат з капоейри (відео)

 

Вихованці зі спортивного клубу «Білий вітер» розіграли 15 комплектів нагород. Більше 120 учасників змагались за призові місця.

Щороку спортивний клуб «Білий вітер» проводить змагання з капоейри між своїми вихованцями. Цей бойовий вид мистецтва досить популярний у Чернігові. В цьому році змагались більше 120 учасників – в основному це дітлахи.

Змагання з капоейри більш схожі на шоу, адже це повністю безконтактний вид бойових мистецтв. Тут оцінюють не влучність ударів, а техніку, майстерність та почуття ритму. Як кажуть батьки – для дітей це найбільш безпечний вид спорту.

Дітлахи і самі в захваті від такого виду фізичної діяльності. Звісно найбільшим досягненням для них – це навчитися виконувати акробатичні трюки.

Існує багато різновидів капоейри, але у Чернігові розвивається спортивний напрямок цього бойового мистецтва. Зараз в Україні подібних чемпіонатів майже не відбувається.

Як і у будь-якому не олімпійському виді спорту для закордонних виїздів на змагання не вистачає фінансування. Але не залишаються осторонь розвитку цього виду спорту громадські організації.

 

Передачі


ПогодаКурси валют