Get Adobe Flash player

Вкрали погруддя Коцюбинського (відео)

До ранку 18 грудня погруддя простояло 62 роки, каже правнук відомого письменника Ігор Коцюбинський. Давно вже звертались до поліції та міськради, аби за могилою почали наглядати патрульні, бо подібного роду інциденти тут трапляються постійно. Лише нещодавно вдалося відновити вкрадену чавунну огорожу, а тепер викрали бронзове погруддя з пам’ятника.

Ігор Коцюбинський, правнук Михайла Коцюбинського -00:45-1:08- з липня 55 року. Ніколи такого не було. В 90-х роках цю огорожу крали, мі вже замінили залізними. Ще в цьому році ми замінили . Не могли подумати взагалі, що таке станеться.

Пам’ятник не знаходиться на балансі Чернігівської міськради. Вже давно за могилою доглядають родичі та співробітники музейно-меморіального комплексу ім. Михайла Коцюбинського. Зникнення погруддя помітила дружина Ігоря Коцюбинського зранку. За попередньою інформацією крадіжка сталася вночі, адже ще ввечері воно було на своєму місці. Правоохоронці ж кажуть, обставини злочину ще встановлюються.

Наталія Човпило, речник Чернігівського відділу поліції: «Правоохоронцями вживаються заходи, щодо встановлення свідків та очевидців правопорушення, а також осіб , причетних до скоєного. Правоохоронці також звертаються до мешканців, щоб вони звертались до поліції. Конфіденційність ми гарантуємо».

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 297 (Наруга над могилою).

 

Передачі


ПогодаКурси валют