Get Adobe Flash player

В облмуздрамтеатрі розказали про успіхи першої половини сезону (відео)

Успішний старт сезону лише набирає обертів, каже генеральний директор облмуздрамтеатру Сергій Мойсієнко. Перша половина сезону минула. За цей час проведено ювілейний 25-й Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», порадували чернігівського глядача новими виставами та здобули перемогу одразу у трьох номінаціях 12-го фестивалю комедії «Золоті оплески Буковини». Та попереду не менш напружена половина 92-го театрального сезону. Про інші здобутки чернігівських акторів в Україні, а також за її межами, дивіться у сюжеті.

Прем’єрою вистави «Перемудрували» у облмуздрамтеатрі розпочали 92-й театральний сезон. Протягом жовтня-грудня глядачі мали змогу побачити кращі сценічні постановки: «Слуга двох панів», «Комедія помилок», «Вій. Докудрама» та інші. Добігає кінця перша половина театрального сезону. Є можливість підбити підсумки.

Перша половина сезону запам’яталась проведеннням ювілейного 25-го Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі». Участь в якому взяли 10 театральних колективів з України, Білорусі та Польщі. Творчий склад театру відзначився у  фестивалі комедії «Золоті оплески Буковини». Там чернігівців визнали переможцями одразу у трьох номінаціях.

Сергій Мойсієнко, генеральний директор облмуздрамтеатру: «Наші артисти здобули нагороди за краще пластичне вирішення вистави, за кращу головну чоловічу роль, за кращу головну жіночу роль».

Виступати мали і в Анкарі. Шевченківці успішно пройшли конкурс і їх запросили на театральний фестиваль до Туреччини.  Проте фінансові можливості бажали кращого і подорож не здійснилась, каже керівництво театру. Натомість протягом першої половини сезону артисти театру побували на гастролях у Києві, Сумах, Варві, Бахмачі та Прилуках. Щільний гастрольний графік очікує на акторів і в наступному році.

Андрій Бакіров, головний режисер облмуздрамтеатру: «Ми їдемо на Різдво до Львова. Потім у нас тут губернаторська ялинка. Потім великий захід сторіччя бою під Крутами».

Наразі у театрі активно йде підготовка до новорічних свят. Для чернігівських діток підготували новорічну пригодницьку виставу «У пошуках героя» за постановкою режисера Артема Аніщенко.  Для дорослих 27 грудня у фойє театру планується новинка сезону «Новорічний мюзик-хол».

 

Передачі


ПогодаКурси валют