Get Adobe Flash player

З військових у цивільні капітани (відео)

 

Вдруге у Чернігові відкрили проект «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ». Друга група слухачів складається із 23 військових, які вже цього місяця почнуть вчитися на менеджерів з перевезень та логістики.  Такий проект проходить по всій Україні, більш ніж у 70 населених пунктах. Детальніше розкажуть наші журналісти.

Моніторинг ринку праці дозволив фахівцям навчального центру громадської організації «Ліги офіцерів» визначити напрямок підготовки за яким тепер військові будуть отримувати знання. «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ»  — проект, що проводиться за підтримки представництва НАТО в Україні. Вже вдруге у Чернігові групу військових у відставці будуть перенавчати за новим фахом. На цей раз за напрямком  «Менеджмент перевезень та логістика», який, як не дивно,  виявився затребуваним на ринку праці в Чернігівський області.

Відбір військових для участі у проекті був жорсткий. Відібрали 23 особи, які протягом декількох місяців будуть перенавчатись на капітанів водних суден.  6 чоловік із цієї кількості служили у зоні АТО. Для слухачів заплановані тренінги, заняття зі складання й написання резюме та підготовки до співбесід. По закінченню курсу всі учасники проекту складатимуть іспит і отримають посвідчення капітана маломірних суден.

Навчання для військових є абсолютно безкоштовним. Схожими проектами соціальної адаптації для військових та їх родин в Україні є проект «Україна-Норвегія», «Україна – ОБСЄ» та «Україна- НАТО».

 

Передачі


ПогодаКурси валют