Get Adobe Flash player

Чернігів став першим містом, де презентували дослідження про те, як українці розуміють права людини (відео)

 

Соціальне опитування на замовлення Програми розвитку ООН проводилось по всій Україні, окрім непідконтрольних частин країни: Донецької та Луганської області , а також Криму. Загалом у кожному регіоні було опитано більше 2 тисяч респондентів. Про результати проведеного дослідження, дивіться далі у сюжеті.

У минулому році Фондом «Демократичні ініціативи» та фірмою «Юкрейніан соціолоджі сервіс» проводилось дослідження на розуміння українцями прав людини. Такий проект проводили на замовлення Програми розвитку ООН в Україні в усіх регіонах країни. Про результати дослідження говорили у Чернігові.

Чернігів став першим містом , у якому презентували дослідження. Результати продемонстрували і чернігівцям — розмістили виставку із банерів та стендів у центрі самого міста. Загалом у кожному регіоні шляхом особистого інтерв’ю та квотною загальнонаціональною вибіркою було опитано більше 2 тисяч респондентів. Окремо опитували шість цільових груп: суддів, правоохоронців, вчителів, журналістів, держслужбовців та правозахисників. За результатами  опитувань дослідникам вдалося дійти висновку,  що насправді українці не до кінця розуміють права людини.  Окрім цього дослідження чітко показало кризу довіри людей до органів влади, особливо до суду та правоохоронних органів.

Не всі українці знають про те, як захистити свої права. А у центральному регіоні дослідження,  до якого належить і Чернігівська область, люди вважають самосуд єдиним способом покарання злочинів. За словами дослідників, дані, отримані за допомогою опитування,  свідчать про низький рівень довіри до традиційних правозахисних механізмів. Такі проблеми не можуть бути вирішені шляхом тренінгів, до цього повинен долучитись кожен. Подібні презентації пройдуть і в інших містах країни.

 

Передачі


ПогодаКурси валют