Get Adobe Flash player

День Збройних Сил України у Авдіївці (відео)

До Дня Збройних Сил України малеча Авдіївки вітала своїх захисників. У місцевому дитячому садочку влаштували свято і запросили бійців АТО. Солдатам діти виконували патріотичні пісні та залучали до різноманітних ігор. Не залишились герої і без подарунків. Детальніше дивіться у сюжеті.

Малюнки, солодощі та подарунки , так вітали з Днем Збройних Сил України, своїх захисників вихованці дитячого садочка у селі Авдіївка. Зустрічала бійців малеча у національному вбранні і гуртом урочисто виконала державний гімн.

Авдіївка пишається сімома героями-захисниками, двоє з яких контрактники і досі служать у зоні АТО. Рік тому повернулися зі сходу Олександр Івашота та Володимир Антоненко. З тих пір хлопці беруть активну участь у різних заходах. Володимир, наприклад, як актор розважає малечу на святкових ранках у садочку. Хлопці кажуть, приємно отримувати привітання від дітей, адже це найщиріші люди.

Діти разом із вихователями та батьками до свята готувались заздалегідь. Вивчали вірші, пісні та таночки. Довелося бійцям і самим брати участь у заході – проявили себе у спортивних конкурсах.

Воїни – приклад мужності та людяності для малечі. Сьогодні зростає нове покоління захисників.

 

Передачі


ПогодаКурси валют