Get Adobe Flash player

2017-й наші рукопашники завершили у статусі чемпіонів (відео)

Чернігівські рукопашники вдало завершили рік. На кубковому змаганні у Києві наші спортсмени стали кращими та вибороли першість.

Традиційно під кінець року у Києві проходить всеукраїнське змагання за кубок з рукопашного бою. Цього року змагались 18 команд зі всіх куточків України. Чернігівську область представляли вихованці спортивного клубу «Октант».

Змагання проходили у два етапи: спочатку особистий залік, а вже за результатами особистих виступів обирали чотири команди які у стінці змагались за кубок. Серед майже трьохста учасників чернігівці увійшли до четвірки кращих. Змагання дуже серйозні, тож хлопцям прийшлось викладатись на повну.

На цьому чемпіонаті важливо було працювати на команду. Чернігівським рукопашникам навіть прийшлось пожертвувати особистим заліком, щоб заробити бали для команди, адже у фіналі в категорії 90 плюс зійшлись два наших спортсмени.

Таким чином наші рукопашники набрали необхідні бали у особистому заліку і у фіналі зійшлися з дуже потужною командою з Києва. Тут все вирішувалось у стійці 7 на 7. Чернігівські спортсмени виявились сильнішими за киян, та перемогли з рахунком 5:2.

Ці змагання були завершальними в цьому році, тож 2017-й наші рукопашники завершили у статусі чемпіонів.