Get Adobe Flash player

Перше посвідчення водія видаватимуть на два роки – роз’яснення (відео)

Якщо протягом цього терміну громадянин не порушуватиме правила дорожнього руху, він через два роки обмінюватиме тимчасове посвідчення на постійне. У Чернігові є вже перші водії, які отримали права на нових умовах.

 

Олена й Марина щойно пройшли курси водіїв у сервісному центрі МВС у Чернігові й отримують водійські посвідчення. Ці посвідчення для них, як і для всіх українських водіїв, які вперше отримують права, тимчасові – на два роки. І на цей термін їм заборонено їздити швидше ніж 70 км/год. До цього своєрідного випробувального терміну вони ставляться з розумінням.

 

Якщо за два роки водій не порушив три й більше разів правила дорожнього руху – він отримає постійне посвідчення. Якщо порушив – то на постійні права знов складатиме іспити.

 

Тих громадян, які отримали водійські посвідчення до вступу в силу цих норм, тобто до 28-го листопада, зміни не стосуються – їх документи вважаються постійно діючими.

 

Ці зміни запроваджені постановою Кабінету Міністрів від 10-го листопада № 885, тож детально ознайомитися з новими нормами можна в урядових інформаційних ресурсах.

Передачі


ПогодаКурси валют