Get Adobe Flash player

Урочистості для героїв (відео)

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил. Військові, силовики, волонтери, ветерани АТО та Другої світової, представники влади та громадськості на Красній площі у Чернігові сьогодні відкрили низку заходів, присвячених  святу українських вояків. Детальніше — у наступному сюжеті.

 

Урочисті заходи до Дня Збройних Сил почалися з покладання квітів у сквері імені Попудренка у Чернігові. Вшанували героїв Небесної Сотні, героїв війни на Сході та героїв Другої світової біля братської могили захисників Вітчизни. Хвилина мовчання, гімн – після цього урочистості в обласному театрі. Зібралися військові — від генералів до курсантів, представники різних родів військ. Вояки приймають вітання — бойові нагороди, пам’ятні знаки та почесні відзнаки. Нагороди – і волонтерам.

 

Для героїв — концертна програма. До Чернігова завітав заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України. На зміну Тіні Кароль та Златі Огневич до оркестру прийшла нова солістка – Аліна Башкіна, учасниця «Голосу Країни», яка теж приїхала привітати військових.

Передачі


ПогодаКурси валют