Get Adobe Flash player

На Чернігівщині проходитиме інформаційна кампанія від Представництва ЄС (відео)

«Будуймо Європу в Україні» — це серія заходів, спрямованих на інформування про розвиток відносин між Україною та Євросоюзом. Сьогодні у Чернігові було презентовано цей проект.

 

Українські підприємці, що працюють на експорт, лише тільки починають відчувати позитивні сторони Угоди про Асоціацію з ЄС, впевнені у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації. За цей рік експорт до країн ЄС склав 137 мільйонів доларів. Світлана Полторацька, заступник директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації: «ЄС  — це великий і багатий ринок, і на цей ринок, щоб попасти, є дуже непрості умови. Продаж на ринок ЄС вимагає маркетингових зусиль, встановлення зв’язків та відповідність продукції складним нормам».

 

Можливість для розвитку українського бізнесу – європейські програми, які відкривають доступ підприємцям до грантових коштів. Так, Чернігівська облдержадміністрації вже стала бенефіціаром по чотирьох масштабних проектах, зокрема програма ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та «ClimaEast: збереження та стале використання торфовищ», проекти ЄС «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» та «Модернізації вуличного освітлення у місті Мена». Вже два роки на базі Чернігівського національного технологічного університету діє інформаційний центр ЄС. Тепер на Чернігівщині, як і в інших регіонах України, проходитиме інформаційна компанія «Будуймо Європу в Україні». Ірина Широкова, керівник інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні»: «Розказати більше про асоціацію Україна з Євросоюзом, розказати про можливості, які надає асоціація, просвітити населення. Так само ми хочемо більше розказати про роботу Представництва ЄС в Україні і, звичайно ж, промотувати європейські цінності».

 

Кампанію, розраховану на чотири роки, ініціювало Представництво ЄС в Україні. В рамках неї проходитимуть різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи, наприклад тренінги, виставки чи вуличні акції. До участі запрошують усіх охочих.  Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні: «Є великі загальні програми ЄС, де Україна використовує можливості на національному рівні, а є програми більш кулуарні, можна сказати, це програми Представництва, безпосередньо нашого відділу преси та інформації. У нас надається Євросоюзом невеликий бюджет, який ми використовуємо на піар-кампанії».

 

Чернігів – перший етап презентації нової кампанії від Представництва ЄС в області. Вже завтра буде  Ніжин. А загалом, нагадаємо, даний проект розрахований щонайменше на чотири роки.

Передачі


ПогодаКурси валют