Get Adobe Flash player

Викладачів військової науки навчають викладанню військової науки (відео)

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України проходять навчання з керівним складом військових вишів та навчальних центрів по впровадженню сучасної методики фахової підготовки військових.
Віктор Ніколюк, начальник 169 навчального центру: «Той передовий досвід ведення бойових дій, який був, який зараз є в зоні антитерористичної операції в подальшому надасть можливість готувати військовослужбовців як в навчальних центрах, так і в бойових частинах в районах відведення».
Основні складові навчання – це бойових досвід, практика та якість підготовки, кажуть військові. За новою методикою час підготовки воїнів буде зменшений, при цьому кількість навчальних годин збільшиться, що надасть можливість в найкоротші строки підготувати солдата.
В’ячеслав Соляков, командир зенітно-ракетного артилерійського полку: «Ми створюєм окремі розрахунки контрактників, які навчаються по даному питанню і займаються відповідно уже за фаховим напрямком кожен по своєму комплексу».
Самі інструктори новою методикою задоволені.
Микола Тихоненко, командир танку: «Мы обучаем молодое пополнение базовым курсам, чтоб они потом после холостого выстрела уже сели за боевую машину и смогли отстрелять штатными снарядами».
Зараз нова методика підготовки бійців тільки випробовується. При успішному тестуванні її буде впроваджено в українському війську.

Передачі


ПогодаКурси валют