Get Adobe Flash player

Обвинувачений у справі про вбивство трьох інкасаторів залишиться в слідчому ізоляторі (відео)

У клопотанні адвокатів про переведення Терещенка  під домашній арешт  відмовлено. Таке рішення сьогодні ухвалив Апеляційний суд області. На засіданні був присутній і сам обвинувачений, якому було надане слово. Адвокати та підсудний  говорили про запобіжний захід, але торкнулися й суті справи. Отже Володимир Терещенко заперечує свою вину.

Володимир Терещенко, обвинувачений  в убивстві й розбої, зараз утримується під вартою в СІЗО.

Нагадаємо: 23 жовтня 15-го року біля села Скорінець Чернігівського району сталося вбивство трьох інкасаторів «Приватбанку», а їх автомобіль був пограбований і спалений.  При цьому викрадені гроші: 10,5 млн. гривень, 50 тисяч доларів, 30 тисяч євро.

Головний  підозрюваний у злочині Олександр Маклюк втік і переховувався в Російській Федерації, але через рік його в Санкт-Петербурзі затримали російські правоохоронці  й 25 жовтня цього року екстрадували в Україну. Вже перебуваючи тут, Маклюк назвав співучасником злочину ще одну людину – Володимира Терещенка. Новозаводський суд Чернігова виніс рішення про утримання обвинувачених Маклюка й Терещенка протягом двох місяців під вартою в СІЗО, але адвокати Терещенка подали апеляційну скаргу з проханням змінити запобіжний захід на домашній арешт. Посилалися зокрема на те, що обвинувачення базується тільки на показах Маклюка, а інших доказів причетності Терещенка до злочину, на їх думку, немає. Сам обвинувачений також просив суд змінити запобіжний захід на домашній арешт.

Прокурор Андрій Авраменко та слідчий поліції Сергій Межигорець наполягали на тому, щоб залишити Володимира Терещенка під вартою.

Суддівська колегія Апеляційного суду (головуюча – Світлана Акуленко) ухвалила відмовити захисту в клопотанні й залишити рішення суду першої інстанції без змін, тобто залишити Володимира Терещенка в СІЗО.

Розглядалася справа тільки про запобіжний захід, але частково в наданому слові обвинувачений торкнувся й суті справи. Він визнав, що був знайомий з іншим обвинуваченим Олександром Маклюком (вони з дитинства жили по сусідству в Городні). Але свою причетність до злочину Терещенко заперечує.

До судового розгляду по суті справа про вбивство інкасаторів іще не дійшла. Зараз головне управління Національної поліції в області веде кримінальне провадження в цій справі.

 

Передачі


ПогодаКурси валют