Get Adobe Flash player

Матері загиблих воїнів з Чернігова вирушили до Станиці Луганської (відео)

Вони й бойові побратими їх синів спілкуватимуться з місцевими жителями. Цю поїздку матері розуміють і як вшанування пам’яті найдорожчих для них людей, і як внесок у справу об’єднання України.

 

П’ятеро матерів чернігівських воїнів їдуть до Станиці Луганської – вклонитися землі, яку героїчно захищали їх сини і за яку вони віддали свої життя в 2014-му році. Це перша така спільна поїздка, яка об’єднала мам (двох бійців 13-го батальйону територіальної оборони й трьох – батальйону «Чернігів»), а також ветеранів цих підрозділів.

 

Особливу роль у звільненні й обороні Станиці Луганської відіграв 13-й батальйон. Був період (майже  місяць), коли підрозділ один утримував цей населений пункт. Згодом до нього приєднався батальйон «Чернігів». Тепер ветерани знов побувають у місцях, звільнених їх подвигами й зусиллями.

 

Ідея поїздки, яку організувала наша колега Тетяна Миргородська, захопила й об’єднала не лише родини героїв та ветеранів бойових дій. Бере участь у поїздці отець Роман Кіник – настоятель собору Святої Катерини. З самого початку бойових дій чернігівським воїнам безкоштовно надає транспорт підприємець Василь Курганський, тож і цього разу він допоміг.

 

Делегація матерів у Станиці Луганській перебуватиме протягом вихідних. Таку внутрішньоукраїнську народну дипломатію, яку беруть на себе матері воїнів, вони мають намір розвивати й надалі.

Передачі


ПогодаКурси валют