Get Adobe Flash player

Сервісний центр є і в Ніжині (відео)

Віднині водіям із Ніжина знадобиться 30 хвилин, аби оформити   посвідчення, і лише 2-3 години, аби зареєструвати новий автомобіль. Такі новації стали можливими завдяки реорганізованому сервісному центру  МВС,  який  відкрили у Ніжині. Це вже другий оновлений сервісний центр на Чернігівщині – перший відкрито у Прилуках.

 

Цього тижня в Україні вже презентовано 10 нових сервісних центрів МВС — від Рахова до Ніжина. До кінця року в Україні їх працюватиме 50. Сервісний центр у Ніжині надаватиме близько 900 послуг.

 

Персонал Ніжинського сервісного центру на 80% оновлено, спеціалісти брали участь у конкурсі.

 

Реорганізований сервісний центр облаштовано за європейськими стандартами. Це велике світле приміщення, де практично немає окремих кабінетів. Черга на послуги електронна,  працюють інформаційний бокс та інформаційна стійка.

 

В сервісних центрах  МВС можна в онлайн-режимі замовляти довідки про несудимість,ознайомитися із новими екзаменаційними питаннями, які знаходяться у відкритому доступі. А використовуючи онлайн-тренажер, можна підготуватися до теоретичного іспиту із правил дорожнього руху.

Передачі


ПогодаКурси валют