Get Adobe Flash player

Чернігівці терориста затримали, лисичанці – засудили (відео)

Лисичанський суд в Луганській області виніс вирок групі інформаторів так званої ЛНР, яку в зоні проведення антитерористичної операції затримали співробітники управління Служби безпеки України в Чернігівській області. Чернігівські оперативники були у прифронтовій зоні у відрядженні. Чотири роки отримав організатор злочинної групи.

 

Чотири роки позбавлення волі отримав від Лисичанського міськсуду організатор інформаторської мережі, яка працювала на так звану «народну міліцію ЛНР». А розкрили угрупування оперативники управління Служби безпеки в Чернігівській області, які були на Луганщині у відрядженні. Організатор групи – злочинець, ув’язнений за вбивство, пішов на співробітництво з терористами задля пом’якшення умов відсидки. Інформацію розвідувального характеру організатор інформмережі отримував через свою знайому.

 

Чернігівські оперативники затримали інформатора в той час, коли він, звільнившись з тюрми, в’їхав на підконтрольну українській владі територію. Тепер і суд визнав його винним і засудив за статтею 258-3 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Передачі


ПогодаКурси валют