Get Adobe Flash player

Сьогодні збірна України з біатлону вирушила на перший етап Кубку світу (відео)

Змагання проходитимуть у шведському Естерсунді з 25 листопада по 4 грудня. Основу чоловічої збірної складають чернігівці Сергій Семенов та Артем Прима. В жіночій команді виступатиме наша Ірина Варвинець. Перед відльотом ми мали можливість поспілкуватися з Артемом Примою і дізнатися, який настрій у збірної на початку біатлонного сезону.

 

Чоловіча збірна України пройшла збори в канадському Кенморі. Далі хлопці мали два дні відпочинку вдома і одразу ж виліт на перший етап Кубка світу до шведського Естерсунда. Такі «домашні» дні у спортсменів – як нагорода, тим більше, коли починається сезон змагань. Артем Прима, біатлоніст: «Дома ждет жена Евгения и сын Тимофей. Тиме 4 годика будет. Это главные мои болельщики, фанаты. Главная поддержка в первую очередь. И естественно родители, друзья».

 

Вже в ці вихідні рідні та друзі, а також всі фанати біатлону, затамувавши подих, будуть спостерігати за початком напружених і дуже захопливих змагань. Естурсунд – це лише початок: Кубок світу складається з 9 етапів. Заключний відбудеться в березні в Осло. В першому старті Україну крім Артема Прими представлятимуть Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Олександр Жирний, Віталій Кільчицький, Володимир Семаков. Склад жіночої збірної України виглядає так: Олена Підгрушна, Юлія Джима, чернігівка Ірина Варвинець та Анастасія Меркушина. Стартують змагання зі змішаної естафети. Артем Прима: «Микс-эстафета и одиночная. Тренер сказал, мы при едем в Эстерсунд и он уже скажет полностью состав кто в какой будет выступать. По приезду».

 

До нового сезону наші біатлоністи напружено готувались, літній період був дуже продуктивним, каже Артем Прима. І на перший етап Кубку світу біатлоністи виходять у гарній фізичній і моральній формі. Артем Прима: «Всегда ждешь от нового сезона очень хороших результатов, потому что ты летом работаешь, ставишь определенные цели в тренировках, стараешься их выполнить, что-то получается, что-то нет, корректируешь по сезону, но все равно ты планируеш и идешь к определенным целям, которые ты поставил и именно на этих стартах цели должны сбываться».

 

Усі гонки найпрестижніших біатлонних змагань наживо транслюватиме UА: Перший. Триматимемо кулачки за своїх!

Передачі


ПогодаКурси валют