Get Adobe Flash player

Надати концерну РРТ ліцензію на впровадження цифрового мовлення (відео)

Ще — добитися передачі державних електромереж у населених пунктах  у комунальну власність громад. Такі ініціативи Громадська рада при облдержадміністрації ухвалила на своєму п’ятому засіданні.

 

Зараз впровадженням цифрового телевізійного і радіомовлення в Україні займається тільки одне підприємство – ТОВ «Зеонбуд», тобто воно є монополістом. Представники Громадської ради при облдержадміністрації вважають, що в цій галузі треба створити можливості для конкуренції. Тому Громадська рада на своєму 5-му засіданні ухвалила звернення до Кабінету міністрів та Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з пропозицією про надання Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення статусу і ліцензії провайдера цифрового мовлення.

 

Також ініціюється громадське обговорення щодо передачі державних енергомереж у населених пунктах у комунальну власність громад. Ще одна ініціатива Громадської ради – це участь у розробці цільових обласних програм.

 

Громадська рада при ОДА продовжує моніторинг та підготовку пропозицій щодо подальшої роботи Регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Теперішню роботу цього закладу представники Громадської ради вважають неефективною, тому пропонують облдержадміністрації поновити робочу групу з проблем парку.

Передачі


ПогодаКурси валют