Get Adobe Flash player

Знову ДТП і смерть на Київській трасі (відео)

 

Сьогодні, у середу, на Козелеччині у Сираях поховали загиблих в ДТП жінку з двома дітьми. І знову готуються до похорону. Наступного дня після резонансної дорожньо-транспортної пригоди, ще одна – у вівторок увечері на під’їзді до Сокирина водій фури здійснив наїзд на двох стареньких. Дід загинув на місці, бабця та водій – у лікарні.

Ще не встигли на Козелеччині поховати жертв ДТП у Сираях, як трапилася друга аварія – теж зі смертельним наслідком: увечері 21 листопада на трасі «Чернігів-Київ-Нові Яриловичі». Біла повороту на Сокирин багатотонна фура наїхала на пару стареньких. Результат дорожньо-транспортної пригоди – дід помер на місці, бабця та водій вантажівки – у лікарні. Сергій Бриль, начальник сектору комунікації ГУНП в Чернігівській області: «Як пояснив водій фури, що він рухався за межами населеного пункту, як раптом на дорогу вийшло два чоловіки. Водій маневрував. Але в результаті маневру зачепив цих людей. В результаті один із пішоходів помер. В результаті маневру багатотонний тягач перекинувся, він перевозив в цей час кукурудзу. Водій також отримав тілесні ушкодження».

 

Баба Матрона та дід Микола – жителі села Сокирин Сираївської сільради Козелецького району. Жінка 1939-го року народження, чоловік – 1946-го. В офіційному шлюбі не були, але були повінчані. Зі слів сусіда Володимира Завалія, у діда десь є пасербиця, у бабусі – син в Росії та сестра у Києві. У селі стареньких знають, адже дід був церковним дзвонарем. Владислав Турчинов, житель села Сокирин: «Ну що, хороші люди. Дід в церкві звонарьом був». Галина Турчинова, жителька села Сокирин: «Та баба так була. Ходила так, да й годі. В колгоспі робила, та і годі».

 

Постраждала в ДТП Матрона Шелест була госпіталізована до Козелецької райлікарні. За словами лікаря-хірурга Руслана Алієва, у бабусі травми середнього ступеня тяжкості, але стан стабільний. Руслан Алієв, хірург Козелецької ЦРЛ: «Там ЗЧМТ – струс головного мозку і забійна рана потиличної ділянки, яка вчора була ушита, проконсультована лікарем-неврологом. Призначене ще й неврологічне лікування». Матрона Шелест, постраждала в ДТП: «Отуто болить. Нельзя терпеть».

 

Як розповідає жінка, того вечора вони з чоловіком поверталися з храмового свята у сусідньому селі Озерне. Матрона Шелест: «Машина летіла так бистро. Да не так то й далеко. Я кричу йому: не переходь. А він, да я вправлюся. А тепер шо? Я в больниці. Дак ото чєловєк буде ховать». Володимир Завалій, троюрідний брат Матрони Шелест: «Дід – хоронить, он у морге. Ми пошли ключі взяли отріть хату, надо взять одежу. Одіть його і похоронить».

 

На цьому ж поверсі у хірургічному відділенні Козелецькой райлікарні й інший учасник ДТП – водій вантажівки, житель Львівської області. Його стан хірург визначає як стабільний. Руслан Алієв: «Водій також в принципі стабільний. З пошкоджень у нього там ссадина лівого коліна і лівого ліктьового суглоба. Єдине, що нас турбувало, це наявність гематоми внутрішньої поверхні правого стегна, що могло бути причиною розрива крупної судини. Зробили обстеження – розрив крупної судини виключили». Руслан Довгань, водій: «Я не можу сам собі ніяк усвідомити. Я в такому стані, що цілу ночь ока не закрив».

 

Побита фура учасника ДТП на узбіччі біля місця пригоди пробула з вечора вівторка і майже до полудня середи. Кукурудзяне зерно розкидане по трасі. Поруч – ще одна вантажівка. Богдан, водій: «Да, ну напарник мій. Їхав, он там людина стояла. Він тут на обочину упав. То є всьо. Я приїхав сюда від фірми машину дєжурити, щоб її тут не розтягнули шакали якісь. Зараз на штраф майданчик, треба її заправляти».

 

Богдан каже, цією дорогою вантажним транспортом їздить не уперше. Пішоходів на цьому місці у темну пору доби помітити важко. Богдан: «От через міста їдеш. Там освітлюється. Там нормально. А тут вообще не освітлюється. Зона фарів. Всьо – більше там далеко не бачиш. Вночі тут якраз всьо темно. Побачив і почав різко втікати. Каже, одне повезло, що зі зустрічної не було».

 

Поліцейські та прокуратура продовжують з’ясовувати обставини дорожньо-транспортної пригоди. Відкрито кримінальне провадження за статтею номер 286 частина друга Кримінального кодексу України. Сергій Бриль: «Це порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. Ця стаття передбачає терміни ув’язнення від трьох до восьми років. В рамках цього кримінального провадження будуть проводиться усі слідчі дії. Речові докази, зібрані на місці події, направлені на експертизу».

Передачі


ПогодаКурси валют