Get Adobe Flash player

День Гідності та Свободи — в Державному архіві області (відео)

Тут відкрилась виставка світлин з Майдану та спогадів очевидців та учасників Революції Гідності. Побачити унікальні кадри й дізнатись про деталі тих трагічних подій першими змогли курсанти Академії Державної пенітенціарної служби. До них приєднались і наші журналісти.

 

Державний архів області показав Революцію Гідності у фотографіях та задокументованих свідченнях. Світлини з Київського та Чернігівського Майдану, спогади очевидців — це документи постійного терміну зберігання, адже описують події, що змінили хід історії України. Раїса Воробей, директор Державного архіву області: «Ми тут представляємо і світлини з Чернігівського Майдану теж. Багато з них робив наш співробітник. Безпосередньо всі події, які відбувались тоді, відслідковувались нашими працівниками і формувалась по гарячих слідах ця колекція. Ці документи – постійного терміну зберігання».

 

Документи й фото надходили від журналістів, від представників Інституту національної пам’яті, від самих учасників тих подій чи їх родичів. Переглянути виставку прийшли курсанти Академії Державної пенітенціарної служби. Багато з них та той час були іще школярами, втім дуже добре пам’ятають, що тоді відбувалось.

 

Ці унікальні спогади й світлини будуть у загальному доступі до п’ятниці.

 

Передачі


ПогодаКурси валют