Get Adobe Flash player

Нова група відкрилася у дитячому садочку Снов’янки (відео)

П’ять років батьки, вихователі та сільський голова добивалися, аби не доводилося стояти в черзі на місце у дошкільному закладі. Відтепер замість однієї змішаної групи — переповненої — буде дві: для старших  і молодших дітей.

 

«Нарешті відбулося» — такими словами розпочали свято з нагоди відкриття додаткової групи у Снов’янському дитячому садочку  Чернігівського району. У дошкільному навчальному закладі виховується малеча із двох сіл — Боромиків і Снов’янки. Група була змішана, переповнена, на кожне місце – черга. Відкриття ще однієї добивалися п’ять років. Людмила Прилепа, мама вихованки Снов’янського дошкільного навчального закладу: «Нарешті наша мрія здійснилася – ми в дитсадку. У моєї донечки розпочалося нове цікаве своє життя, всі ці свята, костюмчики віршики. Вона дуже задоволена».

 

У дошкільному закладі тепер буде дві групи по 17 діток. Старша – для вихованців п’яти- шестирічного віку і молодша – з двох до чотирьох. Для декого з вихователів відкриття групи – подвійна радість, адже тепер до садочка зможуть ходити і їхні діти. Вікторія Косач, вихователь Снов’янського дошкільного навчального закладу: «Якщо б групи не було, то звісно не пішла б, тому що черга в дитсадочок дуже велика, як для однієї групи, а так, у всіх діток Снов’янки і Боромик є можливість піти і в 2 рочки, і в 3. Більшість дітей  утому році потрапляло в садочок тільки в 4 і 5 років». Віра Шикилевська, вихователь Снов’янського дошкільного навчального закладу: «Дуже також задоволені, що нашим діткам є куди прийти, нам – де працювати, ми дуже цього хотіли. Дякуємо всім, хто доклав до цього зусиль».

 

Садочок знаходиться у шкільному приміщенні, для додаткової групи потрібно було виділити кімнату, яка використовувалася для навчального процесу. Довго вирішували це питання. Та, зрештою, на сесії сільської ради виділили сто сімдесят п’ять тисяч гривень на ремонт школи, за ці ж кошти облаштували і нову групу. Оксана Старостіна, завідувач Снов’янського дошкільного навчального закладу: «Поки що це одна кімната, тут буде і спальня, і групова кімната, але ми сподіваємося – є проект, який повинен на наступний рік добудову зробити школі, і нам дадуть ще одне приміщення для спальні. Воно дійсно нам потрібне».

 

На добудову ще одного приміщення для школи гроші виділили спонсори. Є у сільської ради й інші плани щодо розширення шкільного приміщення. Володимир Шелупець, Боромиківський сільський голова: «Поряд із приміщенням школи стоїть колишня централізована газова котельня, яка вже не функціонує. Із бюджету сільської ради виділили 72 тисячі, розробили проектно-кошторисну документацію реконструкції газової котельні під спортивний зал для наших дітей. Подали цю документацію на Державний фонд регіонального розвитку».

 

Тож на ще один подарунок тепер чекатимуть учні та вчителі Снов’янської школи.

 

Передачі


ПогодаКурси валют