Get Adobe Flash player

Акція «День спільних дій в інтересах дітей» (відео)

 

Всі діти є рівними у своїх правах, вони мають право на любов та піклування, на відпочинок. Реалізувати ці положення на практиці вкотре взялися служба у справах дітей облдержадміністрації спільно із громадськими об’єднаннями. До 28-ї річниці з дня прийняття Конвенції ООН про права дітей вони організували акцію «День спільних дій в інтересах дітей».

 

Артем Джевагіров чудово грає на кларнеті, захоплюється музикою, відвідує загальноосвітню школу і школу мистецтв. Та попри те, що має інвалідність, Артем, як і всі діти, любить розваги і відпочинок.

 

Право дітей на гру та відпочинок реалізовували у торговельно-розважальному центрі. «День спільних дій в інтересах дітей» організували служба у справах дітей облдержадміністрації разом з представниками громадських об’єднань «Шанс», «Жменя» і Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2.

 

Граючись дитина пізнає світ. Близько ста дітей взяли участь в бульбашковому шоу, анімаційній програмі, активно відпочивали на батутах.

 

Сьогодні в Україні більше ста тисяч дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Це найвищий показник по всій Європі. На обліку обласної служби у справах дітей перебуває нині більше двох тисяч підопічних. Тож турботу про них служба взяла за основу в своїй діяльності. Не менше увага і дітям з інвалідністю. Олександр Слєсар та його мати Катерина задоволені турботою і проведеним заходом.

 

Багато позитивних емоцій від спілкування з тваринами отримали підопічні громадського об’єднання «Шанс».

 

Працівники контактного зоопарку вже не вперше підтримують малечу соціально-вразливих категорій, аби вони відчували щасливі моменти життя.

 

До благодійного заходу долучилися й студенти та викладачі педуніверситету, запропонувавши такий вид терапії, як пальчиковий живопис.

 

Сьогодні в світі проживає сім мільярдів людей, четверта частина з яких – діти. Тож всебічна підтримка підростаючого покоління – це їхнє життєво важливе право, здійснювати яке – прямий обов’язок дорослих.

Передачі


ПогодаКурси валют