Get Adobe Flash player

Обвинуваченого у вбивстві трьох інкасаторів — під домашній арешт? (відео)

 

Чи залишиться обвинувачений у вбивстві трьох інкасаторів Володимир Терещенко в слідчому ізоляторі, чи його переведуть під домашній арешт – на це запитання сьогодні так і не дав відповіді Апеляційний суд області. Судове засідання перенесене на 28 листопада.

 

Апеляційний суд області розпочав слухання справи про обрання запобіжного заходу стосовно Володимира Терещенка, обвинуваченого в убивстві й розбої. Нагадаємо: 23 жовтня 15-го року біля села Скорінець Чернігівського району сталося вбивство трьох інкасаторів «Приватбанку» й пограбування їх автомобіля (викрадені гроші: 10,5 млн. гривень, 50 тисяч доларів, 30 тисяч євро). Після цього інкасаторську машину було спалено.

 

Підозрюваний у злочині Олександр Маклюк втік і переховувався в Російській Федерації, але приблизно через рік був затриманий російськими правоохоронцями в Санкт-Петербурзі  й 25 жовтня цього року ектрадований в Україну. Ймовірно, саме Маклюк назвав співучасником злочину ще одну людину – Володимира Терещенка. Новозаводський суд виніс рішення про утримання обвинувачених Маклюка й Терещенка протягом двох місяців під вартою в СІЗО, але адвокати Терещенка подали апеляційну скаргу з проханням змінити запобіжний захід на домашній арешт. Отже засідання Апеляційного суду в цій справі мало відбутися 20-го листопада, але перенесене за клопотаннями самого обвинуваченого, якого не було на засіданні, але взагалі він заявив про бажання бути присутнім на процесі, та одного з його адвокатів – Сергієнка, який не прийшов на засідання, пославшись на сімейні обставини. Як зазначила голова суддівської колегії Світлана Акуленко, це  суттєво ускладнює розгляд справи.

Світлана Акуленко, суддя Апеляційного суду області: «І від самого заарештованого Терещенка – що він бажає брати участь у розгляді справи, і від адвоката… У нас дуже стислий термін розгляду таких справ: три дні. А ви просите після 27-го. Так ми або порушуємо право на захист, або  порушуємо строки розгляду справи.»

 

На засіданні були присутні ймовірні родичі підсудного Володимира Терещенка. Одна з них – очевидно, мати – не назвала журналістам своє ім’я, але заявила, що заперечує причетність Терещенка до злочину.

 

Учасники процесу дали згоду перенести судове засідання, тож воно відбудеться 28 листопада.

Передачі


ПогодаКурси валют