Get Adobe Flash player

У Чернігові гратимуть аргентинське танго (відео)

 

У Чернігові гратимуть аргентинське танго та оригінальні джазові аранжування українських мелодій. Відомі українські та аргентинські музиканти об’єдналися у жовтні цього року для того, щоб дати концерт у Буенос-Айресі. Тепер — турне Україною, в рамках якого і завітають до Чернігова у грудні.

 

Програма JazzUA в грудні у Чернігові. З боку України у новоспеченому колективі гратиме відома в джазових колах піаністка Наталія Лебедєва. Власне вона і є авторкою українських аранжувань. Також з українців скрипаль – соліст Ілля Бондаренко, «музичний вундеркінд». Своїми виступами він вже вразив відвідувачів Різдвяних зустрічей у Білому домі в США. Також юнак грав у Карнегі-холі, на балу принца Гаррі та на інших престижних світових заходах. Співпрацював з володарями Греммі. Разом з нашими гратимуть не менш відомі аргентинці.

 

Дмитро Коровін – досить успішний музичний промоутер свого часу був одним з організаторів фестивалю Chernihiiv jazz open, що об’єднав місцевих поціновувачів джазу та сформував у місті гарну джазову традицію.

 

На концерті проекту JazzUa, що відбудеться у грудні, організатори та музиканти обіцяють багато сюрпризів для чернігівських поціновувачів гарної музики. Українські пісні досить близькі з аргентинськими по духу, а «Гуцулка Ксеня» звучить як класичне танго, стверджує Наталія Лебедєва. Тому таке музичне поєднання є досить органічним.

Передачі


ПогодаКурси валют