Get Adobe Flash player

У Сосницькому районі знайдений потопельник (відео)

 

Два дні рятувальники та правоохоронці шукали п’ятдесятидев’ятирічного чоловіка, що зник у Сосницькому районі. Знайшли – тіло, на жаль. Скоріш за все, нещасний випадок, кажуть поліцейські. Подробиці – далі.

 

Ще у вівторок поліціанти в Сосницькому районі отримали повідомлення від сільського голови про те, що поблизу села Киріївка біля річки Убідь зник за невідомих обставин місцевий житель – Ілля Донець, 58-го року народження: поїхав на підводі з пасовища додому і зник. Правоохоронці повідомили рятувальників.

 

Було сформовано пошукову групу з рятувальників 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини, працівників Сосницької водолазно-рятувальної станції, полісменів. Залучили і місцеве населення. Обстежували берег, водолази працювали в річці. Спочатку знайшли коня і підводу. Чоловіка в перший день пошуку так і не знайшли. Тому залучили й інших фахівців.

 

Та пошуки ні до чого не привели. Вже пізно ввечері в четвер тіло зниклого знайшли місцеві жителі.

 

Обставини трагедії нині з’ясовуються. Поліцейські кажуть, найвірогідніше – нещасний випадок. Відкрито кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу.

Передачі


ПогодаКурси валют