Get Adobe Flash player

Пам’яті загиблих у Станиці Луганській бійців батальйону «Чернігів» (відео)

 

Близько 200 родин на Чернігівщині втратили рідних людей на неоголошеній війні. 16-го листопада 2014-го року в область прийшло одразу дві страшні звістки: у Станиці Луганській загинуло три бійця батальйону «Чернігів», поблизу кургану Гостра Могила на фугасі підірвалася вантажівка, одразу загинуло чотири військові 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України: 40-річний підполковник Володимир Рвачов, полковник Микола Яжук, майор Віталій Вашеняк, солдат Олександр Іщенко. За кілька хвилин без батьків залишилося восьмеро дітей. У третю річницю «чорної неділі» 2014-го року у Катерининському соборі відслужили поминальну літію.

 

Три роки тому в цьому соборі відспівували загиблих у Станиці Луганській бійців батальйону «Чернігів»: 35-річного Андрія Іщенка, 27-річного Віктора Запеку та 30-річного Олександра Найдьона. 14-го листопада 2014-го року автомобіль «ГАЗель» потрапив у засідку і був розстріляний з гранатомета, п’ятеро бійців отримали поранення різного ступеня тяжкості, але прийняли бій. Після тривалого лікування помер Роман Лось. В треті роковини – поминальна служба…

По-різному склалася доля інших бійців, що були в автівці.

 

Навіки разом у Небесному воїнстві залишаються Віктор, Олександр та Андрій. Навіки разом і згорьовані родини, які не полишають побратими.

 

Три роки не вгамували біль втрати, кажуть рідні. Та мами загиблих мріють потрапити на місце загибелі синів.

 

Сьогодні у Катерининському соборі поминали не тільки загиблих у цей страшний день, а й усіх загиблих захисників під час російсько-української війни.

Передачі


ПогодаКурси валют