Get Adobe Flash player

Підсумки оздоровчо-відпочинкової кампанії 2017 року (відео)

 

Заклади відпочинку та оздоровлення для дітей області працюють не на повну. За літній період вони були завантажені лише на половину. Деякі взагалі працювали лише в одну зміну: «Полісяночка» Городнянського району, «Зелений гай» Корюківського, «Десна» Новгород-Сіверського, «Веселка» Талалаївського району. Шість закладів області цього літа так і не відкрилися. Профільна обласна міжвідомча комісія підбила  підсумки цьогорічної оздоровчо-відпочинкової кампанії.

55 тисяч 705 дітей Чернігівщини цього літа змогли оздоровитися та відпочити. Найбільше своїх дітей оздоровив Варвинський район – 85%, а найменше Менський – лише 47%. Літня кампанія області обійшлася в 59 мільйонів гривень, при чому цьогоріч вдалося залучити майже 15 мільйонів позабюджетних коштів, тобто від фондів та спонсорів.

Особлива увага — дітям соціально вразливих категорій. За літо бюджетним коштом відпочило та оздоровилося 3 тисячі дітей з малозабезпечених сімей, з багатодітних родин – майже 8 тисяч,  дітей учасників АТО – 2 тисячі та 40 дітей загиблих військових, 1000 дітей-інвалідів та понад 1700 дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування — 1300 (це майже усі).

 

Діти з Чернігівщини улітку відпочивали в Одеській області (було закуплено майже шість сотень путівок), а також чотири сотні побували за кордоном.

А от місцева мережа закладів та відпочинку використовується недостатньо. Влітку в області їх працювало майже півтисячі. Завантажені вони були лише на половину. Декілька закладів працювали лише в одну зміну.

 

Менше улітку працювало і освітянських таборів денного перебування, це пов’язано із оптимізацією мережі — закриттям шкіл. Та попри меншу кількість закладів, відпочинковими послугами було охоплено на дві тисячі більше дітей, ніж минулого року. Загалом в освітянських закладах улітку відпочило майже 30 тисяч дітей області. Працювала мережа закладів національно-партіотичного спрямування. А також тривав проект Міносвіти «Літні мовні табори».12 таборів області стали учасниками проекту GoCamp і вивчали іноземну мову разом із її носіями.

 

Що стосується оздоровлення, невикористаних путівок в санаторні заклади менше. Була можливість пролікуватися як в межах області, так і поза нею.

 

На літню кампанію 2018-го року перед  районами та об’єднаними громадами поставлене завдання не допускати втрачених можливостей – тобто невикористаних путівок. А керівникам закладів оздоровлення та відпочинку – шукати можливості оновлення матеріально-технічної бази, а також попрацювати над розважальною програмою, яка б була цікавою для школярів.

Передачі


ПогодаКурси валют