Get Adobe Flash player

Закриття «Блокпосту пам’яті» (відео)

 

Більше місяця виставка «Блокпост пам’яті» експонувалася в обласному молодіжному центрі. За офіційними даними, її відвідало 7700 чоловік, за неофіційними – більше десяти тисяч. Урочисте закриття виставки й завершення патріотичної акції «Війна, якої немає» проходило на Красній площі і позначилось флеш-мобом від курсантів Академії Державної пенітенціарної служби.

 

Серце зі свічок та український прапор — так курсанти Академії Державної пенітенціарної служби відзначили закриття виставки «Блокпост пам’яті». Вона в Чернігові уже вчетверте. Цього разу відкрилась вона в обласному молодіжному центрі близько місяця тому. За увесь цей час її відвідали представники всіх навчальних закладів області. За підрахунками, це сім тисяч сімсот чоловік, за неофіційними ж даними – більше десяти тисяч.

Павло Нетьосов, голова громадської пошукової організації «Цитадель»: «Ваша освіта, Чернігівська, проробила дуже велику роботу. Вони вибудували все так, щоб дітей не відволікати від учбового процесу, привезли дітей зі всієї області. Деякі діти вставали о четвертій ранку, щоб приїхати сюди, уявляєте?»

 

Екскурсоводами були самі учні — саме вони розказували про експонати своїм же однокласникам чи одногрупникам. Богдан Трянов запевняє, ця виставка змусила його по-іншому поглянути на те, що відбувається на Сході.

Богдан Трянов, учень Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту: «Мене вразило те, що було дуже багато небайдужих людей. Наші учні дуже уважно все слухали, для кожного ця виставка щось дала. Для мене особисто це не просто виставка, це відкриття нових вражень, нові знання про ті події, які відбуваються. Це дуже важливо»

Ольга Харковенко, курсант Академії ДПтС: «Я вважаю, що такі виставки мають місце в даний час, вони розвивають нашу молодь»

 

За словами організаторів виставки, саме у Чернігові було наймасовіше відвідування «Блокпосту пам’яті» та найкраща організація. Ніде по Україні не влаштовували їм такого прийому. Наступний «пункт дислокації» «Блокпосту пам’яті» — Київ.

Передачі


ПогодаКурси валют