Get Adobe Flash player

У Прилуках накрили нафтовикрадачів (відео)

 

Сьогодні зранку стало відомо, що у райцентрі проходить спільна спецоперація Генпрокуратури та Нацполіції. Як повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції України, члени кримінального угрупування тривалий час викачували продукцію з державної мережі нафтотранспортування, крали не ховаючись, великими об’ємами та систематично. Працівникам поліції захисту економіки погрожували розправою, при цьому тісно «взаємодіяли» з керівництвом місцевої поліції, заявляють у департаменті.

 

Працівники управління захисту економіки чернігівської поліції кілька разів намагались затримати злодіїв «на гарячому», однак ті чинили неабиякий супротив: робили попереджувальні постріли, погрожували поліцейським вбивством.

 

Оперативники внутрішньої безпеки Нацполіції встановили, що банду покривав начальник поліції Прилуцького району. Слідчі Генеральної прокуратури України, вивчивши матеріали, розпочали кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації поліцейським чиновником.

 

Крім того, правоохоронці встановили, що учасники злочинних груп змовились з деякими приватними підприємствами про переробку викраденої нафтопродукції з метою її подальшого збуту. За матеріалами відкрито провадження за кількома статтями Кримінального кодексу України.

 

Сьогодні на світанку членів злочинних груп взяли за місцем їх проживання. Кілька сотень правоохоронців з Києва в ході спецоперації  провели 60 санкціонованих обшуків на території Київської, Сумської та Чернігівської областей.

 

У підозрюваних вилучено автомобілі – всі еліт-класу, вантажний автотранспорт, на якому перевозилась викрадена нафтопродукція, чималу кількість вогнепальної зброї та набоїв до неї, холодну зброю, балаклави, гроші, мобільні телефони та документи.

 

Зараз слідчими оголошено підозри двом фігурантам справи, які безпосередньо причетні до нападу на працівників поліції. Вживаються заходи щодо інших учасників угрупувань, в тому числі і працівників поліції.

 

Передачі


ПогодаКурси валют