Get Adobe Flash player

Рятувальники провели профілактичні заходи серед учнів із вадами зору (відео)

 

Рятувальники провели профілактичні заходи серед учнів навчально-реабілітаційного центру із вадами зору. Аби діти мали уявлення про повсякденну роботу оперативно-рятувальної служби працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій залучили до бесіди фахівців, а також техніку і спорядження пожежно-рятувального відділення та групи піротехнічних робіт.

 

Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжують проводити профілактичні заходи серед учнівської молоді. У Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі для дітей із вадами зору рятувальники влаштували справжній майстер-клас. Професійні пожежники та піротехніки нагадували дітям правила поводження з вогнем, підозрілими та вибухонебезпечними предметами, а також як попередити пожежу та інші надзвичайні ситуації.

 

Фахівці оперативно-рятувальної служби продемонстрували оснащення й технічні можливості  пожежно-рятувального автомобіля. Але основну увагу працівники ДСНС приділили правилам безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Фахівці групи піротехнічних робіт за допомогою макетів ознайомили дітей із основними характеристиками небезпеки боєприпасів, а також наслідками необережного поводження з ними.

 

Для закріплення отриманих знань рятувальники роздали дітям тематичні пам’ятки.

Передачі


ПогодаКурси валют