Get Adobe Flash player

На Чернігівщині завершилась акція «Війна, якої немає» (відео)

 

На Чернігівщині завершилась патріотично-виховна акція під назвою «Війна, якої немає». Протягом місяця в ній взяли участь більше 10 тисяч школярів, курсантів, ліцеїстів, студентів та вчителів області.  Виставка «Блокпост пам’яті» та флеш-моби на Красній площі для чернігівських учнів стали ознакою цьогорічних осінніх «патріотичних» канікул, як їх назвали організатори акції.

 

Вихованка Чернігівського ліцею для обдарованої сільської молоді Альона Ткаченко стала одним з півтисячі екскурсоводів для своїх однолітків на виставці «Блокпост пам’яті» в обласному молодіжному центрі. Експозиції, присвячені захисникам України, побачили тисячі школярів та студентів Чернігівщини.

Альона Ткаченко, вихованка Чернігівського ліцею для обдарованої молоді: «Я бачила сльози своїх ліцеїстів. Тому що дійсно вони це переживали. Тому що ті смерті, розповіді… вони викликали сльози і співчуття».

 

Спільними зусиллями Єдиного волонтерського центру, «Єдиної родини Чернігівщини» за підтримки обласної влади протягом жовтня проходила патріотично-виховна акція «Війна, якої немає».

Олена Соронович, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації: «Ми не просто вплинули, ми доторкнулися до кожної душі, яка стала учасником цієї акції. Це беззаперечно».

 

До акції долучилися  всі районні навчальні заклади і на Красній площі чи не щодня можна було спостерігати яскраві виступи дітей, яких об’єднала ідея проведення флеш-мобів на підтримку захисників Вітчизни.

Микола Шанський, голова ГО «Єдина родина Чернігівщини»: «Молодь золота, активно. Але я скажу, що я не очікував від районів такої згуртованості, відповідальності, патріотизму, такого характеру, що я Чернігову віддає друге місце».

        

Одним з наймасовіших флеш-мобів став виступ вихованців Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Олександр Клименко, ліцеїст Чернігівського військового ліцею: «Це важливо, щоб кожен з нас розумів всю правду і всі особливості цієї ситуації».

Павло Нетьосов, голова громадської пошукової організації «Цитадель»: «Сейчас, если приехать в  Чернигов и область и спросить, что у нас происходит на востоке Украины, что у нас происходит там – вам не скажут что АТО. Вам скажут, що там йде україно-російська війна.»

 

і підтвердять слова, які написала одна з матерів в книзі відгуків: «Я б тебе туди не пустила. Але ж хто ж тоді мене захистить?»

Передачі


ПогодаКурси валют