Get Adobe Flash player

Українці писали радіодиктант національної єдності (відео)

 

Вже сімнадцять років на День української писемності та мови під диктовку «Українського радіо» українці пишуть радіодиктант національної єдності. Цю акцію було започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі – в Україні та за її межами – можуть взяти участь у спільному  написанні радіодиктанту. Як учні та вчителі Чернігівської школи №3 разом писали диктант національної єдності, бачили наші кореспонденти.

 

Сімнадцятий рік поспіль на День писемності та мови українці пишуть Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Актова зала чернігівської школи №3 майже повна. Перевірити свої знання прийшли учні середньої школи та старшокласники.

Традиційно диктант єдності складається із 100-120 слів. Цьогорічна назва — «Наші пісні».

 

Разом з учнями пишуть диктант і вчителі української мови. Так би мовити, підтвердити кваліфікацію.

Перевіряли свої знання з української мови та писемності не лише вчителі мови. Разом з учнями писала диктант і директорка школи Олена Яковчук — вчителька математики.

 

Імена співаків та композиторів, назви пісень та кінострічок. Де кома, де двокрапка, де тире… Диктант був непростий, та все ж мову знати та бути грамотними потрібно, кажуть учні – учасники акції «Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності».

 

Нагадаємо, надіслати диктант на перевірку організаторам акції (це «Українське радіо») можна протягом 24 годин з моменту написання – тобто 9 і 10 листопада. Результати перевірки будуть відомі у грудні.

Передачі


ПогодаКурси валют