Get Adobe Flash player

«Деснянській палітрі» — 35 років (відео)

 

Дарувати людям прекрасне і вчити їх помічати прекрасне – під таким гаслом от уже 35 років працюють художники-аматори об’єднання «Деснянська палітра». Цю визначну дату митці відсвяткували звітною виставкою у читальному залі обласної бібліотеки ім.Короленка. Там зібрали найкращі картини художників.

 

«Деснянська палітра» щороку влаштовує звітні виставки картин своїх спілчан. Цього року вона особлива – тридцять п’ять років існування об’єднання. На виставці в обласній бібліотеці зібрали найкращі картини найкращих членів спілки за різні часи. За словами Людмили Бєшун, голови об’єднання, роботи цих художників несуть важливу місію для суспільства – виховання відчуття прекрасного в підростаючого покоління.

 

До об’єднання входять художники-аматори, живопис для них – не професійна діяльність, а хобі. Приділяти своєму захопленню стільки часу, працювати так старанно і давати такий потужний результат, на думку Ольги Кочановської, це – справжній подвиг. За професією вона лікар, за покликом душі – художник. Живопису присвятила близько двадцяти років свого життя.

 

Василь Мігрін стояв у витоків створення спілки, деякий час її очолював. За його словами, за тридцять п’ять років стилі й напрямки, в яких працювали митці, зазнали змін: якщо раніше це був майже повністю реалізм, то зараз художники все активніше вдаються до творчих пошуків та експериментів.

 

Тридцять п’ять років на полотнах – читальний зал обласної бібліотеки ще кілька тижнів прикрашатиме доробок членів «Деснянської палітри».