Get Adobe Flash player

45 призовників з Чернігівщини відправились на строкову службу (відео)

 

Призов на строкову службу «Осінь-2017» триває: тільки сьогодні 45 юнаків з Чернігівщини відправились виконувати свій обов’язок у лавах Збройних Сил України та Національної Гвардії. Найбільшу за увесь призов «партію» призовників урочисто проводжали біля Катерининською церквою.

 

Більше місяця триває осінній призов на строкову службу. Обласний військкомат уже виконав 50% планового завдання по збору строковиків. Найбільше хлопців служитиме у  Збройних Силах України та Національній Гвардії. Загалом цього тижня відправляють 92-ох юнаків.

 

Під Катерининською церквою зібралось 60 юнаків призовного віку. Із них 45 зараз відправляються до місць проходження служби. Це – найбільша «партія» за осінній призов, тож відправляли хлопців урочисто.

 

Від повісток досі тікають, каже Олександр Криворучко. На його думку, змінити ситуацію можна лише на законодавчому рівні.

 

Утім, не всі хлопці підпадають під категорію «втікачів», дехто навіть не став чекати повістки. Антон Шаповал з Чернігова та Павло Булавенко з Ніжина прийшли до військкомату самостійно, кожен із своїми власними мотивами та очікуваннями.

 

Незмінним лишається той факт, що солдати строкової служби не потрапляють до зони проведення АТО, хіба що підпишуть контракт. До кінця листопада у військкоматі планують виконати планове завдання по осінньому призову.

Передачі


ПогодаКурси валют