Get Adobe Flash player

Чернігівець Михайло Єрко — чемпіон Європи з кікбоксингу (відео)

 

Чернігівець Михайло Єрко став чемпіоном Європи з кікбоксингу за однією з версій цього єдиноборства. Молодий спортсмен вже перемагав на чемпіонатах світу, тож, здавалося б, у його черговому  успіху немає нічого дивного. Але все ж таки нова перемога Михайла Єрка стала сенсацією в спортивному світі. Чому – ми дізналися, поспілкувавшись з чемпіоном.

 

Михайло Єрко отримав цей пояс чемпіона Європи з кікбоксингу, перемігши на змаганнях у Штутгарті (Німеччина) 4 листопада.

Михайло вже є чемпіоном України й світу у ваговій категорії до 60 кілограмів. Але то були перемоги на любительському рингу. Нині ж наш земляк переміг уже за напівпрофесійною версією ISKA (це абревіатура з англійської назви «Міжнародна асоціація спортивного карате» – одна з організацій, яка проводить міжнародні змагання з єдиноборств). Те, що 19-річний спортсмен переміг більш дорослих і також титулованих суперників, стало своєрідною сенсацією. У фіналі Єрко переміг попереднього чемпіона й, можна сказати, господаря – Аморіма да Грача, який виступає за Німеччину.

 

Михайло Єрко – вихованець дитячо-юнацької спортивної школи СТ «Колос» (зараз є складовою ДЮСШ «Україна» Чернігівської міської ради). 7 років займався у відомих тренерів Юрія Єрмілова й Романа Луданіка.

 

Привітавши спортсмена з успіхом, керівник профільного управління міськради Андрій Дериземля зауважив, що в планах міської влади – нарешті відремонтувати приміщення спортивного залу «Бойові рукавички», з якого вийшли багато чемпіонів, у тому числі тут тренується й Михайло Єрко.

 

Михайло Єрко планує в ближчому майбутньому змагатися паралельно й на любительському, і на напівпрофесійному рингу (оскільки  регламент і правила кікбоксингу це дозволяють).

Передачі


ПогодаКурси валют