Get Adobe Flash player

Волонтери не припиняють свою роботу (відео)

 

В українській армії вже інші потреби, ніж на початку війни. Бійці одягнуті, нагодовані, мають зарплату. Для чого ж тоді допомога? Відповіді ми шукали у чернігівської волонтерки Ірини Бугрей.

 

За чотири роки Ірина Бугрей насушила десятками відер борщових наборів, кропу, петрушки, лікарських трав. Зробила тисячі окопних свічок і наплела не одну маскувальну сітку. Смаколики перелічити не можливо: по вісім відер вареників за раз передавала, по 35 літрів аджики за раз варила.

Ірина Бугрей, волонтерка: “Так, бійці заробляють. Але в скільки ви оцінюєте своє життя? Так, вони нагодовані. Але ж їм потрібні і вітаміни, й лікарські трави, і щось просто для душі. Я не можу воювати, але можу працювати для фронту. Це моя подяка за їхній захист».

 

У Ірини вистачає сил ще й опікуватись пораненими бійцями в обласній та районній лікарнях, військовому шпиталі. У Фейсбуці ми знайшли пост-подяку від бійця АТО Геннадія Старцева тому, хто робить окопні свічки. Запитуємо у Ірини: «Це ваша робота?»

Ірина Бугрей, волонтерка: “ Хіба важливо чия? Хай би усі робили, аби наші бійці  були зігріті і мали на чому приготувати їжу».

 

До добровольчих підрозділів знову їде капелан Євген Орда з волонтерською допомогою. Є в цьому вантажі і передача від чернігівської волонтерки, яка надсилає «своїм сонечкам» теплі вітання і тепло своєї душі.

Передачі


ПогодаКурси валют