Get Adobe Flash player

Чернігів прощався з Ігорем Пащенком (відео)

 

Чернігів прощався з Ігорем Пащенком, захисником України, який довгі три роки боровся за життя разом з родиною і волонтерами. А сьогодні наш Герой поповнив Небесне Воїнство.

 

Історія Ігоря Пащенка трагічна. В перші дні так званого АТО він добровольцем пішов до військкомату. Під Донецьким аеропортом наприкінці 2014 року отримав контузію. В часи важких боїв у Дніпровському шпиталі було також гаряче. В першу чергу надавали допомогу тяжко пораненим бійцям. Контузію розглядали як легке поранення.

 

Ігоря Пащенка перевели до Харківського шпиталю де його знайшла самотужки мати.

 

Боротьба за одужання Ігоря продовжилася у Чернігівському тубдиспансері: туберкульозу у бійця не було, але його направили саме в цей лікувальний заклад. Тут Ігоря взяли під опіку волонтери «Жіночої сотні самооборони».

 

Між собою волонтери називали Ігоря Пащенка «нашим Сонечком» і раділи кожному новому досягненню свого підопічного, який після втрати пам’яті повільно згадував дещо з минулого життя, знову вчився говорити.

 

Лише після смерті з’ясувалося, що Ігор Пащенко – боєць не 80-ї бригади, як записано у військовому квитку, а 81-ї! І зробили це, знов таки, волонтери.

 

У Катерининському соборі та біля нього прощалися з українським захисником рідні і волонтери, учасники бойових дій різних підрозділів та родини інших загиблих на сході чернігівців. Ті, для кого війна триває майже чотири роки. Ті, хто наполегливо, день у день наближає довгоочікувану перемогу.

Передачі


ПогодаКурси валют