Get Adobe Flash player

Рейдова перевірка пожбезпеки шкіл та дитсадків Чернігова (відео)

 

За минулий рік в школах Чернігівщини сталося три пожежі. Ані діти, ані дорослі не постраждали, але матеріальні збитки склали понад мільйон триста тисяч гривень. Навчальні заклади під пильним наглядом рятувальників. Чернігівські ДСНСники спільно з освітянами провели рейдову перевірку стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки у школах та дитсадках обласного центру. Результати перевірки – далі у сюжеті.

Рятувальники спільно з представниками міського управління освіти «ревізували» стан протипожежної безпеки чернігівських шкіл та дитсадків.

Школа № 29 – одна із «відмінниць» перевірки. Приміщення в повній мірі забезпечені вогнегасниками, пожежні крани укомплектовані рукавами й стволами, електромережа відповідає нормам безпечної експлуатації. Проводиться і інформаційна кампанія серед дітей.

 

Дитсадок №1. Стан протипожежної безпеки, за результатами перевірки ДСНСників, — на належному рівні. Робочі пожежні крани, плани евакуації у належному вигляді, інформаційні куточки. На випадок вимкнення електроенергії – тривожний дзвоник.

Задовільнив рятувальників і протипожежний стан у дитсадку №2.

 

А от невтішні результати перевірки — у чернігівській школі № 6 та дошкільному навчальному закладі №27. Ось рятувальники виявили у дитсадку непридатний протипожежний інвентар. А ось питання до електромереж.

Питання у рятувальників є і до захаращених запасних виходів та плану евакуації.

 

Школа №6. Внутрішній протипожежний водогін демонтовано ще у 90-тих. Виникли питання у пожежників і до евакуаційних виходів.

Неналежний стан електромережі.

 

У цьому році на проведення протипожежних заходів в закладах освіти Чернігова з міського бюджету виділено 100 тисяч гривень. Крім того, вже у двох школах та одному дитячому садочку проведено вогнезахисну обробку дерев`яних конструкцій. Роботи будуть продовжені у в наступному році в інших закладах освіти міста.

Передачі


ПогодаКурси валют