Get Adobe Flash player

Чернігівці про сирену (відео)

При технічній перевірці системи оповіщення населення просили не піддаватися паніці, коли в місті завиють сирени. Попереджувальний сигнал «Увага всім!» тривав близько трьох хвилин і його інтенсивність, зокрема, в обласному центрі,  в кожному районі сприймалася по-різному.

 

Електросирену о десятій ранку на Чернігівському залізничному вокзалі люди сприйняли спокійно. Хтось почув і вирішив, що це пов’язано зі спецтранспортом, комусь здалося, що це на околиці міста – «може й відбувається щось, але ледь чутно і далеко», а хтось взагалі не звернув увагу і серйозно не сприйняв сирену як попередження про загрозу.

 

Аварії, повені, землетруси, урагани, смерчі, повітряна небезпека, загроза хімічного чи радіоактивного зараження: перше правило протидії в цьому переліку залишається незмінним. Якщо почули сигнал сирени, спочатку дізнайтеся, що саме вам загрожує. Увімкніть місцеве радіо чи телеканал, прослухайте інформацію, повідомте сусідів та родичів та вже потім дійте відповідно до отриманих рекомендацій і вказівок.

Передачі


ПогодаКурси валют