Get Adobe Flash player

У Бригинцях, де вів служби Меркурій, освятили нову церкву (відео)

 

Митрополит, два архієпископи, священики з усієї Чернігівщини освятили нову церкву у невеличкому селі Бобровицького району. Як для звичайної сільської церкви – вельми поважне представництво. А все тому, що село непросте: саме у Бригинцях служив преподобний Меркурій, саме тут побудував в свій час церковку, саме тут і був похований.

 

Шість років тому преподобного Меркурія, ігумена Бригинського було причислено до лику святих. На місці старої – майже зруйнованої — церкви звели новий храм – Свято-Троїцький. На його освячення з’їхалися ті священнослужителі, які мають пряме відношення до канонізації святого.

 

Не заростає стежка до могили преподобного Меркурія, над якою звели капличку. І це не красивий образ – це правда. Люди вважали за життя і вважають зараз святого за цілителя. Мощі ж святого – у Чернігові, в Катерининському кафедральному соборі. Це теж місце поклоніння вірян. Згоду на віднайдення мощей дали нащадки Меркурія.

 

Місцевий священик отець Андрій Мисаковець вважає, що новозбудована церква завжди буде місцем паломництва вірян всієї України.

Передачі


ПогодаКурси валют