Get Adobe Flash player

31 жовтня  — перевірка електросирен цивільного захисту (відео)

 

 

«Навчений означає попереджений» — в останній день жовтня в області перевірятимуть  системи централізованого оповіщення із включенням електросирен. Особливу увагу надаватимуть Ічнянському району, де розташований великий військовий арсенал. Окрім оповіщення, там практично мають відпрацювати евакуацію та забезпечення публічної безпеки та порядку. Більше знають наші кореспонденти.

 

«Радіо, телебачення  та інтернет – ось ці три кити інформації, до яких мають звернутися громадяни, почувши звуки електросирени», —  наголошують в департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації. 31 жовтня о 10.00 в Чернігові, Ніжині, Прилуках та районних центрах перевірятимуть регіональну систему централізованого оповіщення цивільного захисту.

 

При отриманні інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій населення закликають зберігати спокій, не допускати паніки та сповістити сусідів про небезпеку. Радять вимкнути домашні електроприлади, газові плити, приготувати документи, речі першої необхідності, їжу та воду на одну добу.

 

В області встановлено 111 електросирен, в 2015-му їх модернізували, а до кінця року планується вдосконалити систему оповіщення в Новгороді-Сіверському, Сосниці та Прилуках. Незмінним залишатиметься звуковий сигнал про загрозу: уривчасте звучання електросирен протягом трьох-п’яти хвилин означає «увага всім». Докладну інформацію після сигналу можна буде дізнатися в інтернеті, ввімкнувши радіо чи обласне телебачення. Тому залишайтеся з нами.

Передачі


ПогодаКурси валют